Policjanci włączyli się w imprezę popularyzującą naukę i technikę - pod nazwą „Festiwal Nauki i Zabawy”, zorganizowaną przez Uczelnię Państwową im. Jana Grodka w Sanoku. Uczestnicy mogli obejrzeć policyjny sprzęt, posiedzieć za kierownicą radiowozu i poznać tajniki pracy funkcjonariuszy. Na festiwalu nie zabrakło Pingwina - czyli maskotki sanockich policjantów.

 

„Festiwal Nauki i Zabawy” to wydarzenie organizowane przez Uczelnię Państwową im. Jana Grodka w Sanoku. Spotkanie skierowane było do wszystkich mieszkańców, w szczególności tych najmłodszych. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji i stoisk edukacyjnych. Nie zabrakło także pokazów służb mundurowych oraz ratowniczych. Do działań włączyli się również sanoccy policjanci. Mundurowi mówili o szeroko rozumianym bezpieczeństwie. Uczestnicy festiwalu mogli obejrzeć policyjny sprzęt, posiedzieć za kierownicą radiowozu. Była to także okazja do tego, aby przybliżyć informacje na temat zawodu policjanta.  

 

Uczestnikom festiwalu policjanci przekazywali elementy odblaskowe i materiały profilaktyczno-edukacyjne. Najmłodszym najwięcej radości sprawiła policyjna maskotka Pingwin.

 

 

źródło: KPP Sanok


PARTNERZY

                                                 O NAS

Sanok112.pl to portal informacyjny poświęcony w głównej mierze tematyce służb ratowniczych oraz mundurowych na terenie powiatu sanockiego. To właśnie tutaj znajdziesz informacje o miejscowych zagrożeniach, wypadkach, ważnych wydarzeniach, działalności strażaków oraz profilaktyce w zakresie bezpieczeństwa.

 

ZAKAZ KOPIOWANIA

Edytowanie, kopiowanie wykorzystywanie informacji oraz materiałów zawartych w artykułach zamieszczonych na stronie www.sanok112.pl
bez zgody ich autora zabronione

Portal zarejestrowany jest w Sądzie Okręgowym w Krośnie Wydział I Cywilny