Komendant Powiatowy Policji w Sanoku podpisał porozumienie z Dyrektorem Szpitala Specjalistycznego w Sanoku. Porozumienie ma na celu zapewnienie sprawnej i skutecznej współpracy obydwu służb.

 

Komendant Powiatowy Policji w Sanoku, nadkom. Tomasz Balawajder w ubiegłym tygodniu spotkał się z Dyrektorem Szpitala Specjalistycznego wSanoku Grzegorzem Pankiem oraz Naczelną Pielęgniarką sanockiego szpitala Katarzyną Kruczek.

Okazją do tego, było podpisaniem porozumienia o współpracy sanockiej Policji i służby medycznnej. Celem porozumienia będzie zapewnienie sprawnej i skutecznej współpracy pomiędzy nimi.

 

 

Na jego mocy ustalono szereg zasad współdziałania. Jednym z nich jest doszkolenie funkcjonariuszy Policji z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej przez załogę szpitala w Sanoku, a personel placówek medycznych z zakresu stosowania technik samoobrony. Pierwsze zajęcia w oparciu o podpisane porozumienia odbędą się w najbliższym czasie.

Porozumienie stanowi pierwszy krok do organizowania i zacieśniania współdziałania policji i służb medycznych, których najważniejszym zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa dla życia i zdrowia obywateli oraz porządku publicznego.

 

źródło: KPP Sanok

 


PARTNERZY

                                                 O NAS

Sanok112.pl to portal informacyjny poświęcony w głównej mierze tematyce służb ratowniczych oraz mundurowych na terenie powiatu sanockiego. To właśnie tutaj znajdziesz informacje o miejscowych zagrożeniach, wypadkach, ważnych wydarzeniach, działalności strażaków oraz profilaktyce w zakresie bezpieczeństwa.

 

ZAKAZ KOPIOWANIA

Edytowanie, kopiowanie wykorzystywanie informacji oraz materiałów zawartych w artykułach zamieszczonych na stronie www.sanok112.pl
bez zgody ich autora zabronione

Portal zarejestrowany jest w Sądzie Okręgowym w Krośnie Wydział I Cywilny