Pięcioro nowo przyjętych policjantów złożyło dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Sanoku ślubowanie. Odbierając legitymacje z rąk nadkomisarza Tomasza Balawajdra, wzięli na siebie obowiązki i trudy związane z policyjną służbą. Teraz przed nimi kilkumiesięczny kurs podstawowy, po którym wrócą do macierzystej jednostki, gdzie rozpoczną służbę.

 

"Ja obywatel Rzeczpospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta..." - to początek roty ślubowania, którą składa każdy przyjmowany do służby funkcjonariusz. Dzisiaj pięcioro nowych funkcjonariuszy, w obecności kadry kierowniczej sanockiej jednostki Policji, złożyło ślubowanie. Nowym policjantom legitymacje wręczył Komendant Powiatowy Policji w Sanoku nadkomisarz Tomasz Balawajder.Nowo przyjęci funkcjonariusze rozpoczną kilkumiesięczne szkolenie podstawowe, na którym będą zdobywać wiedzę teoretyczną i praktyczną m.in. z zakresu przepisów prawa, taktyk i technik interwencji oraz doskonalenia strzeleckiego, a potem wrócą do swojej macierzystej jednostki.

 

źródło: KPP Sanok


PARTNERZY

                                                 O NAS

Sanok112.pl to portal informacyjny poświęcony w głównej mierze tematyce służb ratowniczych oraz mundurowych na terenie powiatu sanockiego. To właśnie tutaj znajdziesz informacje o miejscowych zagrożeniach, wypadkach, ważnych wydarzeniach, działalności strażaków oraz profilaktyce w zakresie bezpieczeństwa.

 

ZAKAZ KOPIOWANIA

Edytowanie, kopiowanie wykorzystywanie informacji oraz materiałów zawartych w artykułach zamieszczonych na stronie www.sanok112.pl
bez zgody ich autora zabronione

Portal zarejestrowany jest w Sądzie Okręgowym w Krośnie Wydział I Cywilny