Już dzisiaj ulicami Sanoka przejdzie Orszak Trzech Króli. Dlatego już od godz. 13. kierowcy mogą napotkać trudności z przejazdem dzielnicami Wójtostwo, Posada, Zatorze i Śródmieście.

 

Prezentujemy trasy marszu, które w zależności od dzielnicy rozpoczną się około godz. 13:15

Imprezę zabezpieczać będzie sanocka Policja oraz Straż Miejska.

 

ORSZAK EUROPEJSKI wyruszy o godzinie 13.15 spod kościoła pw. Chrystusa Króla. Do udziału w tym orszaku zapraszamy mieszkańców dzielnicy Wójtostwo i Dąbrówki z prośbą o przywdzianie czerwonych barw. Uczestnicy przejdą ulicami: Jana Pawła II, Dmowskiego, Staszica, Traugutta, Żwirki i Wigury, Mickiewicza, Zamkowa.

 

 

ORSZAK AZJATYCKI wyruszy o godzinie 13.30 spod kościoła pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa (Posada).

Trasa orszaku wiedzie ulicami: Lipińskiego, Jagiellońska, 3 Maja i została zaplanowana dla mieszkańców dzielnicy Posada i Olchowce.

 

 

ORSZAK AFRYKAŃSKI wyruszy o godzinie 13.35 wyruszy spod Kaplica Św. Maksymiliana (ul. Zagrody, obok I Liceum Ogólnokształcącego). Kolorem wiodącym będą barwy niebieskie. Zapraszamy w to miejsce szczególnie mieszkańców dzielnic: Śródmieście, Błonie i Zatorze. Uczestnicy udadzą się ulicami: Zagrody, Cicha, Konarskiego, 800-lecia, Głowackiego, Sienkiewicza, Kościuszki, Grzegorza, Plac św. Michała, Grodka.

 

Następnie wszyscy razem przejdą z Rynku na Plac Harcerski 

 

 

Źródło: Sanok112.pl/ Orszak Trzech Króli Sanok FB

Fot. Google


PARTNERZY

                                                 O NAS

Sanok112.pl to portal informacyjny poświęcony w głównej mierze tematyce służb ratowniczych oraz mundurowych na terenie powiatu sanockiego. To właśnie tutaj znajdziesz informacje o miejscowych zagrożeniach, wypadkach, ważnych wydarzeniach, działalności strażaków oraz profilaktyce w zakresie bezpieczeństwa.

 

ZAKAZ KOPIOWANIA

Edytowanie, kopiowanie wykorzystywanie informacji oraz materiałów zawartych w artykułach zamieszczonych na stronie www.sanok112.pl
bez zgody ich autora zabronione

Portal zarejestrowany jest w Sądzie Okręgowym w Krośnie Wydział I Cywilny