Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj w rejonie miejscowości Zawadka Rymanowska. 30-letni myśliwy został postrzelony w nogę przez innego uczestnika polowania.

 

 Mężczyzna doznał poważnych obrażeń i na pokładzie śmigłowca ratowniczego, został przetransportowany do szpitala.

 

Wczoraj około godz. 14.30, służby ratownicze zostały zaalarmowane o postrzeleniu myśliwego w rejonie miejscowości Zawadka Rymanowska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia doszło podczas polowania, w którym uczestniczyło dwóch mężczyzn. W pewnej chwili myśliwi rozdzielili się, po czym 35-latek, przypuszczając że mierzy w kierunku ukrytego w zaroślach dzika - oddał strzał, raniąc swojego kolegę w nogę. 

 

30-letni poszkodowany, śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Sanoka, został przetransportowany do szpitala w Rzeszowie. Obrażenia jakich doznał, okazały się poważne. Uczestnikom polowania pobrano krew do laboratoryjnej analizy na zawartość alkoholu i środków odurzających.

 

Aktualnie prowadzone jest postępowanie, które ma na celu szczegółowe wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia.

 

źródło: KMP Krosno

fot. GOPR Bieszczady

 

 


PARTNERZY

                                                 O NAS

Sanok112.pl to portal informacyjny poświęcony w głównej mierze tematyce służb ratowniczych oraz mundurowych na terenie powiatu sanockiego. To właśnie tutaj znajdziesz informacje o miejscowych zagrożeniach, wypadkach, ważnych wydarzeniach, działalności strażaków oraz profilaktyce w zakresie bezpieczeństwa.

 

ZAKAZ KOPIOWANIA

Edytowanie, kopiowanie wykorzystywanie informacji oraz materiałów zawartych w artykułach zamieszczonych na stronie www.sanok112.pl
bez zgody ich autora zabronione

Portal zarejestrowany jest w Sądzie Okręgowym w Krośnie Wydział I Cywilny