W miniony piątek (12.08)  po godz. 20. w miejscowości Turze Pole (pow. brzozowski) doszło do dachowania samochodu osobowego. 

 

Jak się okazało przyczyną całego zdarzenia była plama ropopochodna, która ciągnęła się na odcinku około 3 km. Kierujący samochodem osobowym wpadł w poślizg, zjechał z drogi i dachował.

 

Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

W dniu 12.08.2022r. o godz. 20⁰² nasza jednostka została zadysponowana przez SKKP PSP BRZOZÓW do usunięcia plamy substancji ropopochodej po dachowaniu samochodu osobowego w miejscowości Turze Pole , brak osób poszkodowanych - tak całą sytuację relacjonują strażacy z OSP KSRG Humniska

 

 

 

SiŚ:

PSP JRG BRZOZÓW
– GBA RENAULT ~411[R]21
OSP KSRG HUMNISKA
– GLBA IVECO DAILY ~419[R]63
– GBA STAR 244 ~419[R]61
– GLM Volkswagen T4 ~419[R]62ę
OSP KSRG JASIONÓW
– GBA VOLVO ~419[R]33
– GLM FORD ~419[R]34
OSP GÓRKI
– GLBM IVECO DAILY ~417[R]05
Policja Brzozów

źródło / fot. OSP KSRG Humniska


PARTNERZY

                                                 O NAS

Sanok112.pl to portal informacyjny poświęcony w głównej mierze tematyce służb ratowniczych oraz mundurowych na terenie powiatu sanockiego. To właśnie tutaj znajdziesz informacje o miejscowych zagrożeniach, wypadkach, ważnych wydarzeniach, działalności strażaków oraz profilaktyce w zakresie bezpieczeństwa.

 

ZAKAZ KOPIOWANIA

Edytowanie, kopiowanie wykorzystywanie informacji oraz materiałów zawartych w artykułach zamieszczonych na stronie www.sanok112.pl
bez zgody ich autora zabronione

Portal zarejestrowany jest w Sądzie Okręgowym w Krośnie Wydział I Cywilny