Przemyscy policjanci pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku, do którego doszło na skrzyżowaniu ulicy Bystrzyckiej z Aleją Solidarności w Przemyślu. W wyniku zdarzenia, 55-letni mężczyzna, który kierował fordem zmarł.

 

Wczoraj przed godziną 23, na skrzyżowaniu ulicy Bystrzyckiej z Aleją Solidarności w Przemyślu, doszło do zderzenia osobowego forda z busem. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierujący fordem, 55-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, wyjeżdzając z ulicy Bystrzyckiej na Aleję Solidarności najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z busem marki Renault. W wyniku zdarzenia, pomimo podjętej reanimacji kierowca forda zmarł.

 

Kierujący busem 31-letni obywatel Ukrainy był trzeźwy.

Na miejscu wypadku policjanci z udziałem prokuratora, zabezpieczyli ślady oraz wykonali czynności, które pomogą w ustaleniu dokładnych okoliczności zdarzenia.

 

 

źródło: KMP Przemyśl


PARTNERZY

                                                 O NAS

Sanok112.pl to portal informacyjny poświęcony w głównej mierze tematyce służb ratowniczych oraz mundurowych na terenie powiatu sanockiego. To właśnie tutaj znajdziesz informacje o miejscowych zagrożeniach, wypadkach, ważnych wydarzeniach, działalności strażaków oraz profilaktyce w zakresie bezpieczeństwa.

 

ZAKAZ KOPIOWANIA

Edytowanie, kopiowanie wykorzystywanie informacji oraz materiałów zawartych w artykułach zamieszczonych na stronie www.sanok112.pl
bez zgody ich autora zabronione

Portal zarejestrowany jest w Sądzie Okręgowym w Krośnie Wydział I Cywilny