Pięć zastępów Straży Pożarnej gasiło poranny pożar hali magazynowej na ul. Rolnej w Zarszynie. Na szczęście w całym zdarzeniu nikt nie został ranny. 

 

Na Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sanoku zgłoszenie wpłynęło dzisiaj (21.03) około godz. 4:30. Wynikało z niego, że doszło prawdopodobnie do pożaru hali magazynowej i występuje duże zadymienie. Na miejsce natychmiast zadysponowano dwa zastępy z JRG Sanok i okoliczne jednostki OSP. 

pożar Zarszyn/ fot. OSP Zarszyn

 

 

Po dojeździe ratowników zgłoszenie potwierdziło się. Dzięki szybkiej interwencji strażaków pożar został szybko opanowany.

 

SiŚ: 

- dwa zastępy JRG Sanok 

- OSP Zarszyn

- OSP Posada Zarszyńska

- OSP KSRG Jaćmierz

- patrol policji

Sanok112.pl

fot. OSP Zarszyn

 

 


PARTNERZY

                                                 O NAS

Sanok112.pl to portal informacyjny poświęcony w głównej mierze tematyce służb ratowniczych oraz mundurowych na terenie powiatu sanockiego. To właśnie tutaj znajdziesz informacje o miejscowych zagrożeniach, wypadkach, ważnych wydarzeniach, działalności strażaków oraz profilaktyce w zakresie bezpieczeństwa.

 

ZAKAZ KOPIOWANIA

Edytowanie, kopiowanie wykorzystywanie informacji oraz materiałów zawartych w artykułach zamieszczonych na stronie www.sanok112.pl
bez zgody ich autora zabronione

Portal zarejestrowany jest w Sądzie Okręgowym w Krośnie Wydział I Cywilny