Nietrzeźwa kierująca peugeotem doprowadziła do zderzenia z toyotą, a następnie odjechała z miejsca. Zatrzymała samochód kilka ulic dalej. Badanie alkomatem wykazało w jej organizmie ponad 3,5 promila alkoholu. Za zachowanie niezgodne z prawem kobieta odpowie przed sądem

 

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj po godz. 20, w Sanoku na ul. Traugutta. Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca peugeotem wyjeżdżając z posesji zderzyła się z prawidłowo jadącą toyotą, po czym odjechała z miejsca. Poszkodowany widząc, że kierująca nie ma zamiaru ponieść odpowiedzialności za spowodowanie kolizji, pojechał za nią. Po przejechaniu kilku ulic, kobieta zatrzymała swój samochód w okolicy cmentarza przy ul. Dmowskiego. 

Policjanci ustalili, że kierującą peugeotem była 31-letnia mieszkanka powiatu sanockiego. Badanie alkomatem wykazało w jej organizmie niemal 3,7 promila alkoholu. Po zatrzymaniu prawa jazdy, kierująca została przekazana pod opiekę wskazanej przez siebie osoby. 

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości 31-latce grozi zakaz prowadzenia pojazdów, wysoka grzywna i nawet 2 lata więzienia. 

 

źródło: KPP Sanok


PARTNERZY

                                                 O NAS

Sanok112.pl to portal informacyjny poświęcony w głównej mierze tematyce służb ratowniczych oraz mundurowych na terenie powiatu sanockiego. To właśnie tutaj znajdziesz informacje o miejscowych zagrożeniach, wypadkach, ważnych wydarzeniach, działalności strażaków oraz profilaktyce w zakresie bezpieczeństwa.

 

ZAKAZ KOPIOWANIA

Edytowanie, kopiowanie wykorzystywanie informacji oraz materiałów zawartych w artykułach zamieszczonych na stronie www.sanok112.pl
bez zgody ich autora zabronione

Portal zarejestrowany jest w Sądzie Okręgowym w Krośnie Wydział I Cywilny