Powalone drzewo, otwarcie mieszkania i pożar drewna to m.in. zdarzenia, przy których musieli interweniować strażacy wczoraj ( 29.12) na terenie powiatu sanockiego.

 

Kilka minut po godz. 10 zawyła syrena w miejscowości Długie, gdzie jak się później okazało podmuch silnego wiatru spowodował upadek drzewa na DK28 blokując przejazd samochodów. Na miejscu działały dwa zastępy Straży Pożarnej ( JRG Sanok i OSP KSRG Długie). Ruch w tym czasie odbywał się wahadłowo.

 

Po godz. 20 zastęp z JRG Sanok został zadysponowany na ul. Kopernika w celu otwarcia mieszkania. Niestety po wejściu do niego ratownicy znaleźli zwłoki starszej kobiety.

 

 

Kolejne zdarzenie miało miejsce kilka minut po 1 w nocy, gdzie w Nowosielcach doszło do pożaru złożonego drewna.  Na miejsce zadysponowano trzy zastępy gaśnicze ( dwa z OSP KSRG Nowosielce i zastęp z JRG Sanok). Sytuacja została szybko opanowana przez strażaków, a działania trwały około godzinę

 

 

Sanok112.pl

 fot. własne / OSP Nowosielce

 

 


PARTNERZY

                                                 O NAS

Sanok112.pl to portal informacyjny poświęcony w głównej mierze tematyce służb ratowniczych oraz mundurowych na terenie powiatu sanockiego. To właśnie tutaj znajdziesz informacje o miejscowych zagrożeniach, wypadkach, ważnych wydarzeniach, działalności strażaków oraz profilaktyce w zakresie bezpieczeństwa.

 

ZAKAZ KOPIOWANIA

Edytowanie, kopiowanie wykorzystywanie informacji oraz materiałów zawartych w artykułach zamieszczonych na stronie www.sanok112.pl
bez zgody ich autora zabronione

Portal zarejestrowany jest w Sądzie Okręgowym w Krośnie Wydział I Cywilny