Dzisiaj (24.06) po godz. 10 pomiędzy Łupkowem a Nowym Łupkowem (gmina Komańcza) szynobus najechał na leżące na torach drzewo. Sytuacja była bardzo niebezpieczna ponieważ w pojeździe podróżowało dużo osób. 

 

O zdarzeniu zostaliśmy poinformowani o godz. 10:04. Na miejsce natychmiast zostały zadysponowane zastępy Straży Pożarnej z OSP Nowy Łupków i OSP KSRG Komańcza oraz zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Sanoka. W szynobusie podróżowało około 100 osób. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń -  przekazuje naszej redakcji Kpt. Paweł Giba p.o. oficera prasowego Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku

 

 

Drzewo zostało prawdopodobne złamane przez burzę, która przeszła przez teren powiatu sanockiego wczorajszego popołudnia. 

Na miejsce zadysponowano również Ratownika 10 z sanockiej bazy LPR.

 

Sanok112.pl

fot. KP PSP Sanok

 


PARTNERZY

                                                 O NAS

Sanok112.pl to portal informacyjny poświęcony w głównej mierze tematyce służb ratowniczych oraz mundurowych na terenie powiatu sanockiego. To właśnie tutaj znajdziesz informacje o miejscowych zagrożeniach, wypadkach, ważnych wydarzeniach, działalności strażaków oraz profilaktyce w zakresie bezpieczeństwa.

 

ZAKAZ KOPIOWANIA

Edytowanie, kopiowanie wykorzystywanie informacji oraz materiałów zawartych w artykułach zamieszczonych na stronie www.sanok112.pl
bez zgody ich autora zabronione

Portal zarejestrowany jest w Sądzie Okręgowym w Krośnie Wydział I Cywilny