Jedna osoba została poszkodowana w groźnie wyglądającym zdarzeniu drogowym, do którego doszło dzisiaj (4.07) na DK28 w miejscowości Nowosielce. 

 

Służby ratownicze o wypadku zostały poinformowane około godz. 14. Na miejsce natychmiast zadysponowane znaczne siły i środki, w tym Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Z informacji jakie otrzymał dyżurny numeru alarmowego 112 wynikało, że samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Dodatkowo osobówka znajduje się w rowie. 

Pierwsi na miejscu zdarzenia pojawili się druhowie z miejscowej jednostki OSP, a następnie zastępy z JRG Sanok, Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz Ratownik 10. 

 

Jak się okazało starszy mężczyzna doznał urazów kończyn (złamań) dodatkowo jest zakleszczony w swoim pojeździe. Strażacy musieli użyć zestawu hydraulicznego do wydostania poszkodowanego z pojazdu. 

75-letni mieszkaniec powiatu wielickiego został zabrany do sanockiego szpitala, gdzie czekał już na niego zespół medyków, który mieli podjąć decyzję o ewentualnej operacji chirurgicznej.

 

Ruch na tym odcinku DK28 przez czas działań ratowniczych był całkowicie zablokowany. Policja kierowała na objazdy przed Długie - Strachocinę.

 

 

SiŚ:

- Zespół Ratownictwa Meycznego

- LPR Sanok ( Ratownik 10)

- dwa zastępy JRG Sanok 

- OSP KSRG Nowosielce

- patrol Policji

- technik kryminalistyki 

 

Sanok112.pl

 

 


PARTNERZY

                                                 O NAS

Sanok112.pl to portal informacyjny poświęcony w głównej mierze tematyce służb ratowniczych oraz mundurowych na terenie powiatu sanockiego. To właśnie tutaj znajdziesz informacje o miejscowych zagrożeniach, wypadkach, ważnych wydarzeniach, działalności strażaków oraz profilaktyce w zakresie bezpieczeństwa.

 

ZAKAZ KOPIOWANIA

Edytowanie, kopiowanie wykorzystywanie informacji oraz materiałów zawartych w artykułach zamieszczonych na stronie www.sanok112.pl
bez zgody ich autora zabronione

Portal zarejestrowany jest w Sądzie Okręgowym w Krośnie Wydział I Cywilny