Pogoda przez ostatni weekend lutego nie będzie nasz rozpieszczać. Synoptycy przewidują w naszym regionie opadów deszczu,  a w niedzielę może poprószyć  delikatnie śnieg. Temperatura w sobotę będzie wynosić maksymalnie sześć stopni powyżej zera natomiast niedziela to już tylko dwa stopnie C. Wieczorem można spodziewać się małych przymrozków.

 

SOBOTA (25.02)

Sobotni poranek rozpoczniemy od opadów deszczu, które momentami mogą być intensywne. Zachmurzenie duże. Temperatura o poranku będzie wynosić 6 st.C. Drobne przejaśnienia, gdzie może zaświecić słońce nad naszym regionem przewiduje się w godz. popołudniowych. Wiatr zachodni w porywach do 46 km/h.

 

NIEDZIELA (27.02)

W niedzielę zachmurzenie duże, z temperaturą nieprzekraczającą 2 st. Celsjusza. Synoptycy przewidują w naszym regonie opady śniegu, które nie będą intensywne. Wiatr słaby, północno-zachodni w porywach do 37 km/h

 

 

Sanok112.pl


PARTNERZY

                                                 O NAS

Sanok112.pl to portal informacyjny poświęcony w głównej mierze tematyce służb ratowniczych oraz mundurowych na terenie powiatu sanockiego. To właśnie tutaj znajdziesz informacje o miejscowych zagrożeniach, wypadkach, ważnych wydarzeniach, działalności strażaków oraz profilaktyce w zakresie bezpieczeństwa.

 

ZAKAZ KOPIOWANIA

Edytowanie, kopiowanie wykorzystywanie informacji oraz materiałów zawartych w artykułach zamieszczonych na stronie www.sanok112.pl
bez zgody ich autora zabronione

Portal zarejestrowany jest w Sądzie Okręgowym w Krośnie Wydział I Cywilny