Zakończyły się działania związane z dniem Wszystkich Świętych. Sanoccy policjanci wstępnie podsumowali stan bezpieczeństwa na drogach naszego powiatu. Przez 6 dni działań funkcjonariusze czuwali nad bezpieczeństwem podróżujących i odwiedzających groby swoich najbliższych.

 

 

Policyjne działania rozpoczęły się w piątek 28 października i trwały do 2 listopada. Funkcjonariusze ruchu drogowego, wspierani przez mundurowych innych pionów sanockiej Policji, czuwali nad bezpieczeństwem na drogach powiatu, a ich działania szczególnie obejmowały rejon cmentarzy i głównych ciągów komunikacyjnych. Skuteczne działania policjantów i odpowiedzialne zachowanie wszystkich uczestników ruchu, przyczyniło się do zachowania bezpieczeństwa na drogach.

Podczas sześciodniowych działań związanych z dniem Wszystkich Świętych, na terenie powiatu sanockiego nie doszło do żadnego wypadku drogowego. Funkcjonariusze interweniowali przy 9 kolizjach drogowych. Ujawniono 2 nietrzeźwych kierujących.

 

źródło: KPP Sanok


PARTNERZY

      

O NAS

Sanok112.pl to portal informacyjny poświęcony w głównej mierze tematyce służb ratowniczych oraz mundurowych na terenie powiatu sanockiego. To właśnie tutaj znajdziesz informacje o miejscowych zagrożeniach, wypadkach, ważnych wydarzeniach, działalności strażaków oraz profilaktyce w zakresie bezpieczeństwa.

FEATURED