Miniony wtorek (8.03) był bardzo szczęśliwy dla jednostki OSP Zagórz. W tym właśnie dniu podział bojowy zagórskich ochotników zasilił samochód SLOp Mitsubishi Outlander pozyskany nieodpłatnie z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku.

 

Strażacy z Zagórza Serdecznie dziękują Komendantowi KP PSP w Sanoku bryg. Grzegorzowi Oleniaczowi oraz Komendantowi Komenda Wojewódzka PSP w Rzeszowie nadbryg. Andrzejowi Babcowi za pozytywne rozpatrzenie wniosku i podjęcie bardzo zadowalających decyzji.

Pozyskanie tego samochodu było również efektem bardzo dobrej i wieloletniej współpracy pomiędzy naszym samorządem Miasto i Gmina Zagórz na czele z Burmistrzem Ernestem Nowakiem a Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku – dodają druhowie.

 

Nowy samochód będzie tworzył zestaw z przyczepką i quadem co z pewnością zwiększy możliwości operacyjne jednostki.

 

 

Źródło: OSP Zagórz/ własne


PARTNERZY

      

O NAS

Sanok112.pl to portal informacyjny poświęcony w głównej mierze tematyce służb ratowniczych oraz mundurowych na terenie powiatu sanockiego. To właśnie tutaj znajdziesz informacje o miejscowych zagrożeniach, wypadkach, ważnych wydarzeniach, działalności strażaków oraz profilaktyce w zakresie bezpieczeństwa.

FEATURED