W niedzielę (12.06) na boisku sportowym w Nowosielcach odbyły się Powiatowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych dziewcząt i chłopców.

 

Organizatorem zawodów była Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku oraz Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Sanoku. Nagrody ufundowało  Starostwo Powiatowe w Sanoku , Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Sanoku oraz Komenda Powiatowa PSP w Sanoku.

Zawody zostały rozegrane w dwóch konkurencjach: ćwiczenia bojowe oraz sztafeta pożarnicza z przeszkodami. Walka o czołowe miejsca była bardzo zacięta.

W grupie dziewcząt zwyciężyła MDP Nowosielce, drugie miejsce zajęła MDP Długie, a trzecie MDP Nadolany. Kolejne miejsca zajęły drużyny MDP: Posada Zarszyńska, Bażanówka, Posada Jaćmierska, Nowotaniec, Bukowsko, Besko.

W grupie chłopców pierwsze miejsce zajęła MDP Pielnia, tuż za nią MDP Falejówka i Nadolany. Kolejne miejsca zajęły drużyny MDP: Długie, Posada Jaćmierska, Nowosielce, Wolica, Poraż, Pobiedno, Besko I, Besko II, Mrzygłód, Bukowsko, Nowotaniec, Zboiska, Bażanówka, Posada Zarszyńska, Wujskie, Nagórzany.

W trakcie zawodów oceniana była także najlepiej wykonana musztra i w tej konkurencji zwyciężyła drużyna dziewcząt z MDP Bażanówka.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy jeszcze lepszych wyników podczas kolejnych zawodów.

źródło: KP PSP Sanok


PARTNERZY

      

O NAS

Sanok112.pl to portal informacyjny poświęcony w głównej mierze tematyce służb ratowniczych oraz mundurowych na terenie powiatu sanockiego. To właśnie tutaj znajdziesz informacje o miejscowych zagrożeniach, wypadkach, ważnych wydarzeniach, działalności strażaków oraz profilaktyce w zakresie bezpieczeństwa.

FEATURED