W całym kraju trwają poszukiwania Policji za 42-letnim Radosławem Kolasińskim. Mężczyzna łączony jest do sprawy zabójstwa trójki chłopców, których ciała zostały znalezione w jednym z domów na osiedlu Wyszogrodzka w Płocku, w środę 9 marca.

 

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Płocku prowadzą intensywne czynności w sprawie zabójstwa trzech chłopców (8-17 lat). Ich ciała z ranami ciętymi, zostały odnalezione w jednym z domów na osiedlu Wyszogrodzka w Płocku.

Do sprawy zabójstwa policjanci prowadzą poszukiwania za 42-letnim Radosławem Kolasińskim. Mężczyzna pod nieobecność matki (była w szpitalu z 14-letnią córką, chorą na białaczkę) zajmował się chłopcami. Najmłodszy był jego synem. W środę po południu samochód, którym poruszał się płocczanin został odnaleziony w miejscowości Wykowo - w rejonie rzeki Wisły.

Do działań poszukiwawczych zaangażowany został policyjny helikopter oraz psy tropiące. Grupa kilkudziesięciu policjantów prowadzi intensywne poszukiwania za 42-latkiem. O szczegółach prowadzonych działań operacyjnych, policja nie informuje. Śledztwo w sprawie potrójnego zabójstwa prowadzi Prokuratura Rejonowa w Płocku.

Prokuratura Rejonowa w Płocku w ramach prowadzonych czynności do sprawy zabójstwa, wydała decyzję o publikacji wizerunku poszukiwanego Radosława Kolasińskiego. Mężczyzna może przebywać na terenie całego kraju. 

Mężczyzna najprawdopodobniej ubrany był w:

  • ciemną kurtkę z napisem odblaskowym HI-TEC umieszczonym na piersi,
  • ramieniu oraz plecach;
  • szalik-typu komin w kolorze zielono-niebieskim,
  • czapkę,
  • buty sportowe koloru niebieskiego.

Poszukiwany ma specyficzny styl poruszania się - stopy do zewnątrz, chód szybki.

Jeśli posiadasz informację o miejscu przebywania poszukiwanego bądź inne istotne informacje, które mogą doprowadzić do jego odnalezienia, prosimy o pilny kontakt z Policją pod nr alarmowym 112 oraz pod nr. tel. 47 705 16 0047 705 16 01.

Źródło: KGP

 


PARTNERZY

      

O NAS

Sanok112.pl to portal informacyjny poświęcony w głównej mierze tematyce służb ratowniczych oraz mundurowych na terenie powiatu sanockiego. To właśnie tutaj znajdziesz informacje o miejscowych zagrożeniach, wypadkach, ważnych wydarzeniach, działalności strażaków oraz profilaktyce w zakresie bezpieczeństwa.

FEATURED