Rozpoczęła się kolejna inwestycja prowadzona przez Powiat Sanocki. Jest to przebudowa drogi powiatowej nr 2233R w km 0+292 - 0+346 ul. Konopnickiej w Sanoku, która ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa pieszych.

 

W ramach zadania powstanie nowoczesne przejście dla pieszych oraz chodnik po lewej stronie drogi o długości ok. 53 m i szerokości 2 m. Z kolei po stronie prawej chodnik powstanie na odcinku około 14 m i połączy chodnik przy ul. 1000-lecia z projektowanym przejściem dla pieszych na ul. Konopnickiej. Wykonane zostanie również oznakowanie pionowe i poziome.

Przetarg wygrała RR BUD Firma Budowlano – Handlowa Robert Rakoczy z Wolicy. Wartość prac to 169 305,81 zł.

Inwestycja jest realizowana w ramach zadania pn.: "Przebudowa dróg powiatowych na terenie powiatu sanockiego w zakresie poprawy bezpieczeństwa ruchu pieszych w miejscowościach: Srogów Dolny, Poraż, Nadolany, Sanok, Tyrawa Wołoska”.

źródło: Powiat Sanocki


PARTNERZY

      

O NAS

Sanok112.pl to portal informacyjny poświęcony w głównej mierze tematyce służb ratowniczych oraz mundurowych na terenie powiatu sanockiego. To właśnie tutaj znajdziesz informacje o miejscowych zagrożeniach, wypadkach, ważnych wydarzeniach, działalności strażaków oraz profilaktyce w zakresie bezpieczeństwa.

FEATURED