Dzisiaj (29.06) w Tyrawie Wołoskiej doszło do pożaru w zakładzie produkcji drzewnej. W ciągu kilkudziesięciu minut ogień został opanowany.

 

Do zdarzenia doszło koło godz.18:10. Dyżurny sanockiej straży pożarnej zadysponował na miejsce okoliczne jednostki OSP i zastęp z JRG Sanok. Po dojeździe okazało się, że pali się suszarnia. 

Gęsty dym sprawiał, że akcja była bardzo ciężka a strażacy musieli pracować w aparatach ochrony dróg oddechowych. Na szczęście ogień szybko udało się opanować .

 

A tak relacjonują zdarzenie strażacy z OSP Tyrawa Wołoska:

Pożar.
29.06.2022 r. godz. 17,16 ALARM - "Pożar suszarni w firmie DREWEX. Konieczne aparaty ODO". Wyjazd 2 zastępami o godz. 17,19. Wyłączamy prąd w zakładzie i przystępujemy do gaszenia. Rota w aparatach ODO w chodzi na poddasze suszarni i gasi ogień. Dzięki szybkiej reakcji pracowników zakładu pożar nie zdążył się rozprzestrzenić i udaje się go szybko ugasić. Na miejscu OSP Hołuczków, Rozpucie, JRG Sanok i Policja. Powrót do remizy o godz. 18,23.
SiŚ:
- JRG Sanok
- dwa zastępy OSP KSRG Tyrawa Wołoska
- OSP Hołuczków
- OSP Rozpucie
- patrol Policji
Sanok112.pl
fot. OSP Tyrawa Wołoska

PARTNERZY

      

O NAS

Sanok112.pl to portal informacyjny poświęcony w głównej mierze tematyce służb ratowniczych oraz mundurowych na terenie powiatu sanockiego. To właśnie tutaj znajdziesz informacje o miejscowych zagrożeniach, wypadkach, ważnych wydarzeniach, działalności strażaków oraz profilaktyce w zakresie bezpieczeństwa.

FEATURED